Membri AADCR - septembrie 2016

Lista membrilor Asociației Ambasadorilor și Diplomaților de Carieră din Romănia, afișați în ordine alfabetică. Dați click pe una din literele de mai jos pentru a "sări" în tabel direct la numele dorit:

ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUVZ

Nume si prenumeTelefonEmail
Agaficioaia Ioan 021275604 / 0721684452ioan.agaficioaia@gmail.com
Alb Iosif0212314524 / 0721038400albroba@gmail.com
Alexe Gavril0722821310alexegavril@yahoo.com
Andrei Mircea 0744337774 mircea.andrei32@gmail.com
Anghel M.Ion 0216532839 / 0744381151
Apostoiu Gheorghe0729556168georgeapostoiu@yahoo.com
Andreescu Traian Ion Emilian0726492170
Arteni Gabriel-Andrei0216663098 / 0731176423garteni@yahoo.com
Atanasiu Coriolan0213159767
Badea Cristian George0722591159
Bar Ioan0213183793 / 0741743888ioanbar1939@yahoo.com
Barbu Haralambie0744530441harry.barbu75@gmail.com
Balasoiu Toma0212113546 / 0721681427tbalasoiu@yahoo.com
Badescu Paraschiva0212234071 / 0723597173 paraschiva.badescu@netmedia.ro
Badica Dumitru0744932788 dbadica@gmail.com
Barbulescu Gheorghe0212221174 / 0722320874adison.barbulescu@gmail.com
Barbulescu Valeriu0213692660 / 0744430294barbulescuvaleriu@yahoo.com
Berindean Augustin0770252637mihaioctavianav@gmail.com
Bezerian Agop0311025083 / 0753777607 danbezerian22@yahoo.com
Bivol Gheorghe0212530058 / 0726180805 g.bivol43@yahoo.com
Bobocea Ion0722924254
Bogorodita Alexandru0212524841 / 0760276502
Bondaret Vasile0213113724bondaret.decebal@gmail.com
Buciu Vasile0217787600 / 0723008755basile.buciu@yahoo.fr
Bucura Gheorghe0722624946bucuragh@yahoo.com
Budacu Virgil Adrian0744554453adis.international@yahoo.com
Budura Romulus0213128546 / 0724292060annaevabudura@yahoo.com
Buzatu Ion0723567823yuanutazub@yahoo.com
Calin Aurel0213166065 / 0728698590 paulinaaurel@yahoo.fr
Calin Marin0212245857 / 0720111699calinmarin2006@yahoo.com
Campean Ioan0314045138 / 0733865109ioan_campean@yahoo.com
Carciumaru Marin0212235518
Cernivcean Ion Eugen eugen.cernivcean@gmail.com
Chiroiu Neculae0216747147/0318007513/0726108544 chiroiuneculae@yahoo.com
Chivu Dumitru0212674180 / 0755026679chivudumitru1939@yahoo.com
Ciubotaru Ion0213156355 / 0720360635
Ciuca Alexandru0727947072/0727947072 alexandruciucaalexandruciuca@yahoo.com
Ciuca Ion0727234398
Ciulu Ion0730999999
Constantinescu Adrian0741252568 constantinescuadrian@hotmail.com
Costin Alexandru0213614887 / 0735328719alexandru_cos@yahoo.com
Cozma Carol0213315089taipan_tau@yahoo.com
Chivu Veronica
Cretu Gheorghe0216430134
Crisan Ion0217253690
Dan Vasile0213167080 / 0723565610vasiledan@hotmail.com
Dascalu Augustin 0311014047/0721511264/0728457644nata_gusti@yahoo.com
Diaconu Ion0212112923/0749232005 ion_diaconu@consultant.com
Diaconu Victor0213138931 / 0720106084gabi.diaconu@yahoo.com
Dinica Gheorghe0212108484 / 0723303793gheorghedinica@gmail.com
Dinica Valeriu0212250806
Dinu Marcel0216533681/0724612412,0770930114marceldinu35@yahoo.com
Dinucu Mihai0725516025mdinucu@gmail.com
Donca Ioan0741163163donca.ioan@centralpark.ro
Donciu Anton0314299338
Dorobantu Teodor0216686911 / 0729626435
Dorobantu Andrei0451304400andreidorobantu@yahoo.com
Dragomir Eminescu0212222808 / 0729035082eminescu.dragomir@gmail.com
Dragusanu Constantin0212522063 / 0761648827 dragusanu.constantin32@yahoo.com
Duhaneanu Sanda0722368603sanda_duhaneanu@hotmail.com
Ecobescu Nicolae0212311694 / 0724043022
Ene Constantin(comert)0213270245 / 0734828916cde1947@yahoo.com.
Ene Ioanioan.ene@gmail.com
Enescu Mihai0214600562
Epure Gheorghe0213307514 / 0723379594geluepure@yahoo.com
Fasie Iulian0212244128 / 0726730503iulian.fasie@yahoo.com
Florea Ion0213461961
Florescu Luminita0766631985luminita_florescu2004@yahoo.com
Florescu Mihai0763371962mihaiflorescu1944@yahoo.com
Frasincaru Arxentefrasincaru@gmail.com
Georgescu Constantin0212307227
Gheorghias Cornel0722455456
Ghioalda Petre0720111855petre.g@mred.ro
Ghirda Constantin0212116899 / 0742026626cghirda@yahoo.com
Gigea Petre0723059737/0251521691petregigea@yahoo.com
Gorita Ion0212240254 / 746647423 gorita_ion@yahoo.com
Gostian Ion0216837455 / 0731790181igostian@yahoo.com
Gradinaru Gheorghe0721292170
Gradinaru Marusia0722618955
Grecu Viorel0212302357 / 0745709954viorelgrecu@hotmail.com
Grigore Ion0216394038 / 0722312243ion.grigore28@gmail.com
Gruia Gheorghe0212305297 / 0728897023gheorghegruia@hotmail.com
Gulin Gheorghe0213187825 / 0722330580gulingeorge@yahoo.com
Hanganu Nicolae0213246919
Has Mircea0722805951aradmircea202@yahoo.com
Hancu Dumitru Marius0212509140
Harlav Nicolae0213400970 / 0722304053gharlav@yahoo.com
Homescu Radu0742772405 raduhomescu@gmail.com/raduhomescu@clicknet.ro
Iason Gheorghe0212301962 / 0723099657
Iliescu Marin0216888348 /0774634409marin_iliescu@yahoo.com
Ionel Ilie0723808813ionel.ilie41@yahoo.com
Ionescu Dumitru0212339290ionescudi@yahoo.com
Iordan Constantin Nicolae0723573722iordan@paneuropa.ro
Iorga Mihail0723186772tuteliorga@yahoo.com
Iorgulescu Ion Corneliu0213481803ciorg@hotmail com
Isac Adrian0751247274 isaca1952@gmail.com
Isar Ion0749111684
Ivan Ilie 0740286115
Jula Aurel 0720612089
Koziacski Nicolae0216875720
Lazar Aurel Ioan0212300490
Lazar Marcela0212300490
Lazarescu Gheorghe0723848613glazarescu2344@yahoo.com
Lazarescu Mircea0314321862 / 0770224511mircealazarescu@yahoo.com
Lupeanu Constantin0744459855constantin.lupeanu@icr.ro/luboan8@gmail.com
Lupes Gheorghe0217462675 / 0726186496g_lupes@hotmail.com
Lupescu Mircea0212115418 / 0723527717drlupescu@yahoo.com
Lupu Ioan0212521997lupuioanabc@yahoo.com
Macovei Vasile0216744670/0232311282 vasilemacovei2001@yahoo.com
Mamularu Ionel Marcel0217466120 / 0723756105
Manciur Emilian0213164952 / 0721939476 emilian.manciur@comunicare.ro
Manoiu Emil0213309830emil.manoiu@yahoo.com
Maracinescu Valentin0213153147 / 0740001704valentin_710m@yahoo.com
Marascu Aurel Viorel0726185754aurelmar4@yahoo.com
Marcu Tudor 0733878040 marcu_tudor39@yahoo.com
Marinescu Emil0216485522 / 0723963696
Marinescu Ioan0213362622 / 0728087134 ambassador.ioanmarinescu@yahoo.com
Mateescu Constantin0744484845
Mateescu Petre Alexe0212311434
Maxim Ioan0740195274ioan.maxim@yahoo.com
Miclaus Ioan0216671416 / 0723799361
Micu Gheorghe0212508147 / 0729881467
Mielcioiu Ion0721183895
Mihail Dumitru0212312727dumitrumihail007@yahoo.com
Mirescu Ion0216441628 / 0741085840 iomirescu35@yahoo.com
Mirica Ion0213302744 / 0727742901ion_mirica@yahoo.com
Moldovan Liviu0216431685 / 0727690239stlamold@yahoo.com
Moldoveanu Nicolae0344488562 / 0724129382nicolae_m@yahoo.com
Marascu Aurel 0726185754
Moldoveanu Pavel0213140726
Montanu Mihai0723998184monti892000@yahoo.co.uk
Moraru Valentin0216672875 / 0721960653valentin.moraru4@gmail.com
Murg Florian0213137794
Nanea Vasile0732260905vasilenanea@yahoo.com
Nasui Ionescu Vasile0213167177nasuisica@yahoo.com
Neagu Dumitru0216534501titineagu@yahoo.com
Nedelcu Mircea Dan0733204208nedelcudan25@gmail.com
Negrea Cornel0212429331
Nica Petre0314154265/0316672121
Nicolae Valeriu Ioan0727304000valeriunicolae46@yahoo.ro
Niculescu Alexandru0212117877alniculescu@hotmail.com
Nitu Nicolae0727057646nicolae.nitu@yahoo.com
Nita Ion0216745872
Oancea Andrei0726693803
Oancea Constantin0212313184
Oancea Stelian0728825056stelian.oancea@gmail.com
Olaru Dumitru0726381430dolaru_ph@yahoo.fr
Otel And one0745192979and one.otel@gmail.com
Oniga Florin0214100242 / 0722678917aquarius.exim@cricknet
Pastor Leontin 0744361183
Pavelescu Marian0721664991pavelescumarian@yahoo.com
Parvutoiu Constantin0212325913
Patrascu Ion0212318291 / 0740032707patrascu.nelu@yahoo.com
Petrescu D.Lucian0212302955 / 0727880052
Petrina Liviuliviupetrina@yahoo.com
Plesca Traian0212421470 / 0740042197traianplesca@yahoo.co.uk
Poenaru Liviu Traian0213306684 / 0722258492avocat@liviupoenaru.ro
Poida Liliana0214600934 / 0765764500
Pop Augustin Nicolae0212522759 / 0735385308
Pop Sabin0721644206sabin@popies.net
Popa Ileana0214107009 / 0728259178ileanap2004@yahoo.com
Popescu Ana0212112367 / 0747099215ra_du_popescu@yahoo.com
Popescu Petre (MAE)0742155501
Porojan Ion0216657137 /0748045188mioaraporojan@yahoo.com
Porojan Mioara0216657137 / 0748045188mioaraporojan@yahoo.com
Pruna Vasile0213156733 / 0213365366
Petra Petru0728090971ambpetra@yahoo.com
Platona Pavel 0213127737 pavel.platona@clicknet.ro
Rapan Iancu0216475495 / 0766375746iancu.rapan@gmail.com
Ratoi Dumitru0745151516 /0745151517
Ropotean Nicolae0213128202 / 0726085843nicolaeropotean@yahoo.com
Rosu Gheorghe0212226540
Rujoi Mihail0213109504 / 0744360373
Rusu Gheorghe0311010050 / o763645922drrusugheorghe@yahoo.com
Sandulescu Romeo 0722944237
Sarbu Anton0212125878anton.sarbu@yahoo.com
Sava Mihail0212309066
Sava Neculai0212245670 / 0723386002
Savuica Gheorghe0749597450gsavuica@yahoo.com
Scumpieru Ion0721358765ionsc@gmail.com
Smaranda Gheorghe0212305940 / 0722368395gheorghe_smaranda1954@yahoo.com
Soare Constantin0213156671 / 0735218082soare_ctin@yahoo.com
Spulber Victor0217263484 / 0723664897victor.spulber@yahoo.com
Stamatoiu Vasile 0723561736 vasilestamatoiu@officemax.ro
Stan Nicolae 0723811515 nstanexclusiv@yahoo.com
Stamatescu Mirel Petre 0722350222 petremirelstamatescu@gmail.com
Stanea Nicolae0212328026
Stanciulescu Panea Ion0217696031 / 0721650513ion.stanciulescu@ymail.com
Stancu Nicolae0212425653 / 0744628713stancunicolae2@yahoo.com
Stoian Vasile0212116702 / 0762025003
Stoica Preda Gheorghe0761719859gstoica41@yahoo.com
Stoica Stefan0213105342 / 0761650910
Tanasescu Stelian0213306910 / 0244243085stela.leon@yahoo.com
Taranu Petre0216655161anca.taranu@yahoo.fr
Tinca Gheorghe0744530600tincagheorghe442@yahoo.com
Todoran Vasile0216505607
Tudor Draganel0214330308 / 0727197860draganeltd@yahoo.com
Tudor Valeriu0213174589 / 0722856037valeriutudor34@yahoo.com
Turbaceanu Aurel0216532942/ 0723266452
Turturea Nicolae0212226280
Turturica Ion0212226248 / 0745908124ionom19@yahoo.ro
Udroiu Neagu0213181522udroiuneagu@yahoo.com
Ungureanu Sergiu0212241491 / 0762280958ungureanus745@yahoo.com
Urian Izidor0216886406 / 0744995247izidor.urian@yahoo.com
Urucu Aurel0758022772,0743788686selina.urucu@gmail.com
Valcea Marin
Vlad Constantin0212226319 / 0731008936constantin_i_vlad@yahoo.com
Voinea Alexandru0216876095 / 0761147559voineatatiana@gmail.com
Vulpasin Nicolae0212228786 / 0744916186noulpasin@yahoo.com
Zama Vasile0736158967
Zvanca Constantin0212105417 / 0761305505costyz1943@upcmail.ro